گروگان


گروگان - اولین اتاق فرار یک نفره در ایران


تصور کنید در یک لحظه به هوش میاید و اولین چیزی که حس می کنید اینه که دارید خفه میشید!!دست ، پا ، گردن، حتی چشماتونم بسته است.هر کدوم ما توی این شرایط به چیزای متفاوتی فکر می کنیم .شاید حتی داد بزنیم یا سعی کنیم خودمونو با زور نجات بدیم.ولی این راهش نیست ...........


از آنجایی که ماهیت اتاق فرار معما و کارگروهی می باشد در این بازی نیز شما با معماهای جذاب و متفاوتی رو به رو می شوید که برای گذشن از مراحل آن نیاز به کار گروهی دارید!!!

شاید برایتان این سوال پیش بیاید که تنها هستید و چجوری کار گروهی انجام دهید !!.بله شما تنها هستید ولی قرار است در این بازی اعضای بدن شما در یک کارگروهی متفاوت باعت نجات شما شوند.


لازم به ذکر است که برای اولین بار شما در این بازی می توانید با دوستان خود رقابت کنید و در حال حاضر این رقابت می تواند به صورت دونفره صورت بگیرد به طوری که همزمان بر روی دو صندلی متفاوت بسته می شوید و معماهای یکسان دارید و باید در کمترین زمان ممکن خود را نجات دهید.

درجه سختی بازی با توجه به متفاوت بودن آن در هینت دهی و شرایط سختی که در آن قرار دارید مناسب افرادی که تجربه بازی اتاق فرار ندارند و یا تجربه کمی دارند نمی باشد.لذا خواهشمندیم در صورتی که تجربه کافی بازی اتاق فرار را ندارید برای شروع آشنایی خود با اتاق فرار از بازی پاپوش ما شروع کنید.