رد کردن لینک ها

گروگان اولین اتاق فرار یک نفره در ایران

مجموعه اسکیپ هوم بعد از راه اندازی سه اتاق فرار پاپوش و عملیات غیر ممکن و خانه اشباح برای اولین بار بازی اتاق فراری را راه اندازی کرد که متفاوت از همه اتاق های فرار موجود بود و اون هم به دلیل یک نفره بودن بازی و امکان رقابت در آن است زیرا برای اولین بار در اتاق فرار گروگان شما می توانید با دوست خود در شرایط یکسان رقابت کنید.
تا به امروز شما برای انجام بازی اسکیپ روم حداقل باید یک تیم دو نفره به بالا تشکیل می دادید و در صورتی که میخواستید اتاقی را به صورت انفرادی انجام دهید همچین امکانی وجود نداشت و یا در صورتی که با پرداخت هزینه حداقل نفرات وارد بازی می شدید چون طراحی بازی برای بیشتر از دو نفر بوده یا امکان اتمام بازی وجود نداشت و یا امکان داشت بعضی از معماها را به صورت انفرادی نتوانید انجام دهید و در نهایت بازی شما کامل نخواهد بود.
اسکیپ روم گروگان می تونه یه پیشنهاد هیجان انگیز برای افرادی باشه که بخواهند به صورت یک نفره تجربه اتاق فرار حرفه ای را در شرایط متفاوت داشته باشند.
فقط فراموش نکنید که درجه سختی این بازی بسیار بالا می باشد و حتما باید قبلا تجربه اتاق فرار نیز داشته باشید.

اتاق فرار یک نفره

شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که اتاق فرار یک نفره به چه صورت است؟ در این بازی بعد از دادن اطلاعاتی راجع به شرایط بازی شما بر روی یک صندلی نشسته و دستها ُ پاها ُ کمر ُ گردن و حتی چشم شما بسته خواهد شد و شما تنها ۳۰ دقیقه زمان دارید تا جان خود را نجات دهید.
در بازی گروگان هم مثل مابقی اسکیپ روم ها شما به کار گروهی نیاز دارید ولی این کار گروهی باید از طریق اعضای بدن شما صورت بگیرد یعنی امکان دارد در قسمتی از بازی شما از هر دوپا یا هر دو دست خود برای عبور از مرحله ای استفاده کنید پس هماهنگی بین اعضای بدن شما و از آن مهمتر هوش شما باعث نجات شما خواهد شد.

با دوستان خود رقابت کنید

بعد از اینکه گروه ها از بازیهای اتاق فرار خارج می شوند قالبا بعضی از افراد این نظر را دارند که همه کارهارو خودشون انجام دادن و یک کل کل دوستانه بین اعضای گروه به وجود میاد و با توجه به اینکه در هیچ اتاق فراری امکان این وجود ندارد که به صورت یکنفره با هم رقابت کنند اتاق فرار گروگان می تونه ختم کلامی برای این دوستان باشد.
شما به همراه دوست خود هر کدام داخل یک کابین و در شرایط کاملا یکسان قرار می گیرید و در انتها تنها یک برنده وجود دارد و آن هم کسی است که زودتر دستش به ماسک گاز برسد.
در حال حاضر تنها امکان رقابت دو نفر به صورت همزمان وجود دارد ولی به زودی این رقابت به چهار نفر هم افزایش پیدا خواهد کرد.

رقابت در اتاق فرار

سناریو گروگان

فکر کنید در یک لحظه چشم خود را باز میکنید و بر روی یک صندلی خود را کاملا بسته می بینید.اولین چیزی که به ذهنتون میرسه اینه که فریاد بزنید و یا با زور خودتون و نجات بدید ولی بعد مدتی تلاش متوجه می شوید که این راهش نیست.
در شرایط سخت همیشه بهترین کار حفظ خونسردیه پس شما سعی می کنید با ارامشی که در خود ایجاد کردید سعی در نجات خود کنید.
تا اینجای بازی شما هیچ اطلاعی از اینکه چرا در آن شرایط هستید ندارید تا اینکه بوی عجیبی به مشامتان می خورد و بعد از کلی  تلاش  فراوان چشم خود را باز می کنید و میبینید که همه جارو دود گرفته و تایمری در مقابل شما در حال نزدیک شدن به صفر ثانیه می باشد و اعضای بدن شما با قفلهای رمزی و معما گونه به صندلی بسته شده اند و دفترچه ای در کنار شما قرار دارد که این دفترچه متعلق به دکتر مایا میباشد.
بعد از  خواندن ان دفترچه شما به همه جوابهایتان خواهید رسید که چرا در آن شرایط هستید و چه بلایی سرتان خواهد آمد.پس تا آن لحظه خونسرد باشید.

 

سوالات متداول


در این قسمت سعی کردیم به سوالات متداول مربوط به بازی گروگان پاسخ دهیم. 

رزرو صندلی گروگان

مدت زمان بازی چقدر است؟

در این بازی شما ۳۰ دقیقه زمان دارید تا خودتان را نجات دهید.

آیا این بازی ترسناک است؟

خیر این بازی ترسناک نیست ولی باتوجه به تنها بودن شما داخل بازی و شرایطی که در آن قرار می گیرید میشه گفت به نوعی دلهره آور است.

حتما باید تجربه اتاق فرار داشته باشم؟

بله. برای انجام این بازی شما حداقل تجربه دو اتاق فرار را باید داشته باشید در غیر این صورت انجام این بازی برای شما امکان پذیر نیست.

این بازی مناسب چه رنج سنی می باشد؟

برای انجام این بازی شما باید حداقل ۱۶ سال سن داشته باشید و قبل از آن تجربه اتاق فرار را داشته باشید.

درجه سختی این بازی چند است؟

درجه سختی بازی ۹ می باشد و جزو سخت ترین بازیهای اتاق فرار می باشد.

آدرستون کجاست؟

خیابان کریمخان خیابان نجات الهی کوچه نوید پلاک ۱۷

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه