رد کردن لینک ها

موزه والت دیزنی به صورت مجازی اتاق فرار دیزنی را برگزار میکند

تیم خود را بچینید و به راحتی از خانه، با هم کار گروهی کنید تا سرنخ‌های پنهانی را پیدا کنید، معماها را حل کنید و قبل از اتمام زمان فرار کنید. این تجربه پیوند تیمسازی و کار گروهی مجازی که توسط راهنمای داستان نویسان موزه اداره می‌شود، به تقویت روحیه در زمان خانه نشینی کمک می‌کند و تیم‌ها را با داستانهای الهام بخش والت دیزنی و محبوب ترینها، از جمله میکی موس، دیزنی لند و موارد دیگر آشنا می‌کند.

چگونه کار می‌کند

شرکت کنندگان از طریق اپلیکیشن زوم و از راه دور به یک کنفرانس ویدیویی می‌پیوندند. راهنمای اتاق که اشتیاق زیادی هم به داستان‌های والت دیزنی و همینطور ماجراهای هیجان‌انگیز و معمایی دارد، به گرمی از تیم استقبال میکند و از سناریوی اتاق فرار شرح مختصری را ارائه می‌دهد، سپس ماجراجویی با نگاه آگاهانه به برخی از کاراکترهای شناخته شده و منحصر به فرد والت دیزنی آغاز میشود.

تجربه اتاق فرار دیزنی

«ما یک تیم چهار نفره کوچک بودیم، اما این حس را داشتیم که یک کار-گروه ویژه هستیم، به گونه‌ای که موزه دیزنی برای ما فرش قرمز پهن کرده است و احساس خاص بودن را در ما ایجاد کرده. آن‌ها واقعاً یک تجربه عالی را به گونه‌ای چیده‌اند که تیم ما واقعاً خود را در آن فضا حس میکرد و با شرکت در اتاق فرار فضای مجازی، خود را غرق داستان و هیجان می‌دیدیم»
بله، کافیست سرنخ‌های پنهان را پیدا کنید، معماها را حل کنید و از «اتاق» دیجیتالی الهام گرفته از کارتون‌های والت دیزنی در موزه خانواده والت دیزنی، همگی فرار کنید. این فرار شاید آسان نباشد ولی قابل انجام است.

موزه خانواده والت دیزنی با این اتاق فرار آنلاین به کارگاه‌های مجازی و تجارب تیم‌سازی خود اضافه کرده است.
این تجربه تعاملی ۱ساعته با راهنمایی یک راهنمای داستان گو برای تشویق کار تیمی، تقویت روحیه، استفاده از خلاقیت بازیکنان و سرگرمی هنگام کار در جهت رسیدن به یک هدف مشترک طراحی شده است.

چگونه کار می‌کند؟ هر یک از شرکت کنندگان به رویداد از پیش تنظیم شده می‌پیوندد، جایی که قبلا با فکر و اندیشه یک تیم از متخصصان طراحی شده است.
از آنجایی که یک هدف اصلی این اتاق فرار کار گروهی است، این تجربه برای گروه‌های اجتماعی و همچنین همکاران تجاری در مهمانی های حتی بزرگتر از ۲۰ نفره امکان‌پذیر است.

فعالیت‌های مجازی موزه خانواده والت دیزنی

موزه خانوادگی والت دیزنی قبلا نیز فرصتی برای بازدید مجازی از موزه فراهم آورده بود و مدت هاست که علاوه بر بازدیدکنندگان حضوری، میزبان افراد زیادی به صورت فردی یا گروهی از سراسر دنیا بوده است که به صورت مجازی با حضور راهنمای تور از تمام بخش‌های موزه بازدید نموده و یک روز جادویی از وقایع مجازی را تجربه میکنند و حتی به صورت گروهی در مباحث ساختار یافته، مسابقه، داوری و فعالیت‌های هیجان‌انگیز موزه می‌پردازند.

نقشه موزه والت دیزنیتور مجازی زنده

رویداد مجازی بعدی خود را انتخاب کرده اید؟ میتوانید براییک سفر مجازییک‌ساعته از طریق موزه خانواده والت دیزنی با حضور راهنمای داستان گو و کار بلدآن بپیوندید. علاوه بر ارائه زنده از محبوب ترین کاراکترها و مصنوعات والت دیزنی، داستان‌های الهام بخش و حیرت‌انگیزی از زندگی والت دیزنی خواهید شنید. از گروه‌های خانوادگی گرفته تا گروه‌های دوستانه شاد و گروه‌های کاری، این فضا مهیا شده است تا بدون سفر کردن از جاهای مختلف دنیا و همینطور در زمان خانه نشینی از این موزه بازدید کرد.

کارگاه‌های طراحی

در بخش دیگری از فعالیت‌های مجازی موزه والت دیسنی، تیم دریک مقدمه عملی در مورد طراحی با یک مربی متخصص، درباره انیمیشن و طراحی بیشترمی آموزد و کارکنان استودیویبه تیم مجازی می‌آموزند که چگونه یک شی یا شخصیت را به انتخاب خود ترسیم کنند.

درسهایی از والت دیزنی
موضوعاتی مانند اختلال‌های شخصیتی، کار گروهی و سازگاری تحلیل می‌شود. مبارزات در طول زندگی والت را با چالش‌های امروز در بحث در مورد استراتژی‌ها و تفکر رو به جلو که والت به منظور غلبه بر آن‌ها و یافتن موفقیت اتخاذ کرده است مقایسه میشود. اتاق‌های مختلفی با موضوعات متنوع و همینطور اتاق‌های استراحتی به این منظور طراحی شده است.

زنان شگفت‌انگیز دیزنی
این بخش به توانمندسازی زنان در محل کار و فراتر از آن می‌پردازد. مشارکت بسیاری از زنان مهم در زندگی و میراث والت پرداخته می‌شود. پس از معرفی چند زن الهام بخش، مبارزات زنان امروز به اشتراک گذاشته میشود. از زنان کارآفرین و کارمند و تمامی طیف‌های شغلی گفته میشود و تبادل نظر میگردد. اعضا و پرسنل بازی میکنند و از والت دیزنی استراتژی‌های حمایت از رهبران و همکاران زن را میآموزند.

قصه گو بودن
ارتباط، الهام و داستان سرایی موثر را کشف کنید. نگاهی آگاهانه به داستان‌نویسی بی‌نظیر والت دیسنی بیاندازید و بیاموزید که چگونه آن را در کار خود اعمال کنید. در این آموزش توسعه ارتباطات، از داستان نویسان معتبر والت دیسنی در مورد تکنیک‌هایی که مستقیماً از مجموعه کارهای والت ایجادشده است، بشنوید. کشف کنید که چگونه می‌تواند مهارت‌های شما را برای هر موقعیت، از جمله مدیریت، بازاریابی، فروش، منابع انسانی بهبود بخشد. همه می‌توانند قصه گوی سطح بالایی شوند!

اتاق فرار نیز به تازگی به تجربیات مجازی این موزه اضافه شده و در مدت کوتاه مخاطبان بسیاری را جلب نموده است که بی‌صبرانه منتظر سناریوهای جدید هستند.
برای شرکت در این اتاق فرار، تیم باید حداقل ۱۰ عضو داشته باشد و هزینه آن به ازای هر عضو تعیین گردیده است.
تیم بر خلاف ساعت میجنگند تا با استفاده از کار تیمی وشناخت کاراکترها اتاق بعدی را «باز» کنند و در نهایت همه معماها را حل کرده و در زمان مقرر از اتاق فرار کنند.

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه